10 березня 2020, 17:58

Держгеокадастр запроваджує онлайн-трансляції розпоряджень землями с/г призначення

Урядовий портал

Невдовзі у режимі реального часу за участі фахівців Головних управлінь Держгеокадастру проводитимуться онлайн-трансляції розпоряджень землями сільськогосподарського призначення.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Павло Кухта - т.в.о. Міністра розвитку економіки України".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Так, 11 березня, на сайтах ГУДів у розділі "Онлайн трансляція розпорядження землями с/г призначення" відбудуться перші прямі ефіри:

"Така ініціатива є гарантією відкритого та неупередженого процесу розпорядження сільськогосподарськими землями, адже надає громадянам можливість бути в курсі рішень територіальних органів служби. Крім цього, трансляції сприятимуть повноті реалізації стратегії "Кадастр 2.0. Прозорість, доступність, інновації": населення не лише оперативно інформуватиметься, але і залучатиметься до процесу розгляду клопотань та прийняття рішень стосовно надання, або ж відмови у наданні дозволів на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та користування", - зазначається на Урядовому порталі.

З тижневим графіком трансляцій можна ознайомитися за посиланням.

Також напередодні ефіру ГУДи оприлюднюватимуть анонси заходів з переліком запланованих до розгляду номерів клопотань. Після ефірів усі накази реєструватимуть та публікуватимуть відповідні рішення.

Нагадаємо, в Уряді хочуть запровадити е-голосування на виборах.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати