05 грудня 2020, 11:45

Департамент комунвласності КМДА запрошує до участі в аукціонах з продажу нежитлових приміщень

Прес-служба КМДА

Департамент комунальної власності запрошує потенційних інвесторів до участі в аукціонах з продажу об’єктів малої приватизації – нежитлових приміщень та будівель. Учасники мають можливість придбати комерційну нерухомість, розташовану в Голосіївському, Оболонському, Святошинському та Солом’янському районах міста Києва.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У столиці функціонує спрощена система отримання в оренду комунального майна"

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

За інформацією Департаменту, аукціони відбудуться 21 грудня 2020 року з продажу наступних об’єктів:

1. Частина нежитлового приміщення (літ. «А») загальною площею 31,2 кв. м, за адресою: м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 42-Г. Інформація за посиланням.

2. Нежитлове приміщення (літ. «А») загальною площею 21,5 кв. м, за адресою: м. Київ, вул. Північна, 14-А. Інформація за посиланням.

3. Нежитлова будівля (літ. «А») загальною площею 20,9 кв. м, за адресою: м. Київ, просп. Оболонський, 22-Г. Інформація за посиланням.

4. Нежитлові приміщення (літ. «А») загальною площею 69,2 кв. м, за адресою: м. Київ, вул. Академіка Булаховського, 26-Б. Інформація за посиланням.

5. Нежитлові приміщення (літ. А) загальною площею 13,0 кв. м, розташовані за адресою: м. Київ, вул. Івана Пулюя, 5. Інформація за посиланням.

6. Нежитлова будівля (літ. А) загальною площею 719,3 кв. м, розташована за адресою: м. Київ, вул. Казимира Малевича, 127. Інформація за посиланням.

Більш детальну інформацію про об’єкти продажу розміщено на порталі Департаменту комунальної власності.

Департамент також закликає взяти участь в інших аукціонах з продажу об’єктів малої приватизації або оренди комунального майна територіальної громади міста Києва.

Нагадаємо,відтепер знайти містобуди можна за допомогою QR-коду.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати