02 травня 2022, 13:17

Денис Малюська: Для перших вироків щодо воєнних злочинів рф знадобиться щонайменше 1-2 роки

Урядовий портал

Для перших вироків щодо воєнних злочинів росії знадобиться щонайменше 1-2 роки. Міжнародні юрисдикції завжди були повільними, і це ще дуже швидкі терміни для міжнародних судів, як правило – це шість-вісім років і далі.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Офіс прокурора МКС приєднався до спільної слідчої групи України, Литви та Польщі для розслідування злочинів рф"

Про це розповів Міністр юстиції України в ефірі національного телемарафону, повідомляє Урядовий портал.

За його словами, при цьому Україна має достатньо доказів воєнних злочинів російських військ, злочину агресії, а за певних обставин також можна констатувати наявність злочину геноциду.

Якщо український суд виноситиме вирок, інструментом пошуку таких людей буде в тому числі Інтерпол. Якщо це вироки, які виноситимуться МКС, то його юрисдикція розповсюджується на більшість країн світу. І ці країни не зважатимуть навіть на дипломатичний захист, наприклад, президента рф чи його оточення, якщо вони потраплять на територію країни, яка визнає юрисдикцію МКС. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати