23 березня 2023, 16:12

ДБР повідомило про підозру судді "верховного суду днр": що відомо

Пресслужба ДБР

Працівники ДБР заочно повідомили про підозру в державній зраді судді одного з міських районних судів Донецької області. За її участі так званий "верховний суд днр" визнав екстремістськими низку українських видань та громадських організацій, повідомила пресслужба ДБР.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "СБУ затримала чоловіка, який передавав групі "Вагнер" розвіддані про систему відеоспостереження в Житомирі".

Так, було встановлено, що суддя від самого початку захоплення частини Донеччини підтримувала "руський мір", у 2016 році жінка обійняла посаду судді в так званому "верховному суді днр", а вже у 2020 році увійшла до складу судової палати з цивільних справ "верховного суду" псевдореспубліки.

"Екссуддя прийняла низку незаконних рішень щодо громадян України, які перебувають на тимчасово окупованій території Донецької області. Крім того, підозрювана, перебуваючи у складі колегії суддів так званого "верховного суду днр", прийняла рішення щодо визнання екстремістськими та заборони на території псевдореспубліки українських громадських організацій, україномовних видань, книг та брошур, у тому числі релігійних", – ідеться в повідомленні.

Колишня суддя підозрюється в державній зраді та участі в терористичній організації (ч. 1 ст. 111, ч. 1 ст. 258-3 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавленні волі на строк до 15-и років із конфіскацією майна.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати