28 січня 2021, 18:02

Cуд поновив на посаді ректора Національного авіаційного університету

Ілляшев та Партнери

Шевченківський районний суд міста Києва рішенням від 27 січня 2021 року поновив Ісаєнка Володимира Миколайовича на посаді ректора Національного авіаційного університету. Про це повідомила прес-служба відомої міжнародної юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», яка представляє інтереси В.Ісаєнка у трудовому спорі з Міністерством освіти і науки України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Згідно рішення суду, поновлення В.Ісаєнка на посаді підлягає негайному виконанню з дня звільнення – з 21 жовтня 2020 року, з відшкодуванням йому середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Раніше Окружний адміністративний суд міста Києва зупинив дію наказу Міністерства освіти і науки України від 7 жовтня 2020 року №342-к «Про виконання обов’язків ректора», яким було вирішено з 22.10.2020 призначити Р. Хращевського виконувачем обов’язки ректора Національного авіаційного університету.

Ухвалою від 23 жовтня 2020 року Окружний адміністративний суд міста Києва також заборонив Міністерству освіти і науки України призначати керівника НАУ та вчиняти будь-які інші дії щодо покладення обов’язків ректора університету на будь-яку особу.

Над проектом працювали адвокат, радник Валерія Гудій, адвокат Ірина Демченко, юрист Олена Середа, під керівництвом старшого партнера Романа Марченка.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати