20 жовтня 2023, 12:41

Чи може батько отримати закордонний паспорт дитини, якщо документи подавала мати?

Пресслужба ДМС України

Отримати виготовлений закордонний паспорт дитини може один із батьків, якщо під час подання заяви-анкети на оформлення закордонного паспорта дитині (у віці до 12 років) один із батьків визначить другого з батьків (опікунів, піклувальників, повнолітніх сина чи дочку, рідних (повнорідних та неповнорідних) сестру, брата, діда, бабу), який буде отримувати виготовлений закордонний паспорт. Про це повідомила пресслужба ДМС України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Стартував пілотний проєкт про залучення психологів до кримінальних проваджень за участю дітей".

Крім цього, виготовлений паспорт для виїзду за кордон, оформлений на ім’я особи, яка не досягла 12-річного віку, може бути виданий особі, уповноваженій на це законним представником на підставі довіреності, засвідченої в установленому порядку.

Водночас паспорт для виїзду за кордон, оформлений особі у віці від 12 до 16 років, може бути виданий особі, уповноваженій на це законним представником на підставі довіреності, засвідченої в установленому порядку, за умови присутності особи, на ім’я якої оформлено паспорт для виїзду за кордон, оскільки під час видачі необхідно пройти процедуру верифікації.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати