18 березня 2022, 11:43

Будь-який бізнес в Україні зможе отримати кредит під 0% на час воєнного стану

Офіційне інтернет-представництво Президента України

З метою стимулювання економіки України буде запроваджено пільгове кредитування для підприємців під 0% на час воєнного стану.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це Президент Володимир Зеленський повідомив у зверненні.

"Наш уряд уже підготував рішення про розширення програми кредитування для підприємців на базі програми «5-7-9%» - створюємо нову можливість. Будь-який бізнес зможе отримати кредит під 0%. На час воєнного стану плюс 1 місяць після війни",- зазначив Глава держави.

Далі буде мінімальна ставка – 5%. А загальний обсяг кредиту може бути до 60 мільйонів гривень. Це зроблено для того, щоб було ширшим коло тих бізнесів, які зможуть скористатися цією програмою.

Окрім цього, Кабінет Міністрів має проголосувати за масштабне скорочення регуляцій. 

Було понад 600 дозволів і ліцензій для бізнесу, а залишаються обовʼязковими близько 20. Лише ті, які просто неможливо скасувати. Як, наприклад, про поводження з радіоактивними відходами.

"Отже, для абсолютної більшості бізнесів в Україні працюватиме декларативний принцип: оголосив про початок діяльності – і вільно працюєш",- додав Президент.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати