02 жовтня 2020, 9:00

Британські юрфірми наймають колишніх міністрів на консультаційні посади

Колишній британський генеральний прокурор Джеффрі Кокс приєднався як консультант до фірми Withers, а член Палати лордів баронеса Нікі Морган буде співпрацювати з технологічною командою Travers Smith. Про це повідомляє британський юридичний журнал The Law Society Gazette.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Вплив Covid-19 на систему законодавства в Уельсі".

У своїй новій ролі Кокс буде співпрацювати з міжнародною командою з питань арбітражу та публічного права щодо розвитку відносин з клієнтами по всьому світу. Він буде консультувати приватних та закордонних державних клієнтів з питань міжнародних комерційних судових спорів, суперечок щодо шахрайства, міжнародних арбітражів та міжнародного публічного права.

Пітер Вуд, керівник відділу вирішення спорів Withers, сказав: «Ми раді, що Джеффрі приєднався до нас у цій консультативній ролі. Як юрист він має неабиякий досвід у таких основних для нас галузях, як цивільний судовий процес, регуляторні питання, суперечки щодо шахрайства, міжнародні арбітражі та інвестиційні суперечки, а також консультування із закордонними урядами. Більше того, його досвід у найвищому рівні управління буде неоціненним для нас та наших клієнтів».

Тимчасом Нікі Морган, яка обіймала посаду міністра освіти та культури, приєдналася до фірми як консультант у групі технологічних секторів. «Ми спостерігаємо зростаючий попит клієнтів на нашу допомогу щодо ключових правових питань, питань ризику та регулювання у широкому спектрі технологічних тенденцій, таких як fintech, AI, захист даних, порушення даних та технологічні інвестиції. Значний юридичний досвід Нікі у поєднанні з її глибоким розумінням технологічного сектору та знанням поточної політики, політичного ландшафту дозволить нам ще більше посилити підтримку, яку ми надаємо клієнтам», - повідомила старший партнер Travers Smith Кетлін Русс.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати