18 листопада 2020, 16:07

Британська юрфірма відкрила власний віртуальний паб для співробітників

Більшість сумує за неформальним спілкуванням з колегами. Саме тому юридична фірма Keystone Law, що у Лондоні, відкрила власний віртуальний паб Keystone Arms для юристів, які працюють удома і хочуть налагодити зв’язок з колегами. Про це повідомляє британський юридичний журнал The Law Society Gazette.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Податкова амністія: як це робили інші і навіщо вона Україні".

Модель фірми полягає в тому, що юристи, які працюють віддалено, можуть регулярно зустрічатися для спілкування в мережі. Наради команд фірми проводилися онлайн, але співробітники хотіли чогось більш неформального для спілкування. Використовуючи програмне забезпечення для віртуальних мереж Remo, фірма розробила макет з усіма функціями пабу, включаючи барну зону, більярдні столи та пивний сад. Існує навіть танцпол та кабінка для діджеїв.

Keystone Arms відкривається кожен другий вечір у четвер і надає можливість адвокатам зустрічатися один з одним. Перед відкриттям співробітникам надсилаються прохолодні напої, щоб переконатися, що вони готові до неформального вечора.

Фірма повідомляє, що відгуки юристів дуже позитивні і відвідувачі пабу стверджують, що це заповнило прогалину відсутності соціальної сторони роботи.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати