20 квітня 2022, 11:23

Блокада повідомлень ворога в месенджерах: коротка інструкція

Пресслужба Держспецзв'язку

Держспецзв’язку наголошує: кібергігієна особливо важлива у період війни. Ворог робить усе, щоб здобути перевагу не лише на полі бою, а й в інфопросторі. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як приватним компаніям посилити кіберзахист від рф"

Кожен українець може убезпечити себе від отримання подібних повідомлень, встановивши кілька простих налаштувань для своїх месенджерів.

Для цього в налаштуваннях переходимо в розділ "Конфіденційність та безпека" та встановлюємо такі значення для кожного параметра: 

  1. Хто може бачити номер телефону – Ніхто
  2. Хто може знайти за номером – Мої контакти
  3. Хто може бачити час моєї останньої активності – Ніхто
  4. Хто може бачити фото та відео мого профілю – Мої контакти
  5. Хто може додавати посилання на мій обліковий запис під час надсилання моїх повідомлень – Мої контакти
  6. Хто може мені телефонувати – Мої контакти або Ніхто, тут також – для Peer-to-peer слід встановити значення – Мої контакти або Ніхто (це параметр, який дозволяє отримувати, або не отримувати вашу IP-адресу користувачам, які вас викликають)
  7. Хто може додавати мене до чатів – Мої контакти

Офіційно масові розсилання повідомлень можуть здійснюватися лише операторами за зверненням НЦУ. Для прикладу, здійснюються розсилання під альфанумеричним ім'ям "ДСНС" та "Ukraine" для донесення до населення важливої інформації. 
Довіряйте лише інформації, отриманій з офіційних джерел.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати