Масштабне розповсюдження СOVID-19 та численні карантинні заходи, що впроваджуються для протидії вірусу, змушують багатьох людей змінювати свої звички, в тому числі й платіжні. Аби знизити ризики інфікування, все частіше споживачі надають перевагу безготівковому виду оплати над готівкою.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "АСС опублікувала звернення до ВРУ щодо надання коштів МВФ Україні за програмою EFF".
Про це зазначає Європейська Бізнес Асоціація.
"Хоча точно не відомо, скільки новий коронавірус може жити на поверхні банкнот, у Всесвітній організації здоров’я припускають, що вірус може залишатися на грошах впродовж декількох днів та рекомендують уникати дотиків до обличчя та ретельно мити руки після контакту з готівкою.
Також деякі дослідження демонструють, що коронавіруси можуть жити на інших видах поверхонь впродовж 4-5 днів, а в деяких випадках до 9 днів", - вказують у ЄБА.
Так, експерти Європейської Бізнес Асоціації вважають системний перехід на безготівкові платежі та виплати доцільним кроком у боротьбі з коронавірусною інфекцією, адже це дозволить мінімізувати контакти населення з готівкою. Така позиція та прохання підтримати дану ініціативу НБУ відображена в офіційному зверненні Асоціації до Прем’єр-міністра України.
Нагадаємо, Уряд розширив перелік дозволених видів діяльності на час карантину.