29 квітня 2020, 19:23

Більше 70% молодих баристерів не протримаються більш ніж півроку: дослідження

Legal Cheek

Майже дві третини молодих баристерів («судових» юристів Великобританії) не «переживують» наступні півроку в практиці без фінансової підтримки. Відповідне дослідження провела британська Колегія адвокатів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «Точка неповернення, або що чекає юридичний бізнес після карантину».

За їх повідомленням, 71% молодих (до 7 років досвіду) баристерів, що взяли участь в опитуванні, не зможуть працювати в судах до жовтня, в той час як 83% - до кінця року. Більше половини (56% баристерів) не «виживуть» впродовж півроку, 77% - впродовж року.

Оскільки 30% респондентів вже відчувають фінансові труднощі внаслідок пандемії, Колегія адвокатів говорить, що майбутнє для адвокатури є «похмурим», якщо робочі потоки та доходи не покращаться. Ще 53% очікують, що у «найближчому майбутньому» виникнуть фінансові проблеми.

Незважаючи на це, лише 14% респондентів повідомили, що подали заявку уряду на підтримку доходів, а 5% - взяли кредит на призупинення господарської діяльності через коронавірус. «Є небажання брати на себе додаткову заборгованість, оскільки незрозуміло, коли й як вона може бути погашена», - зазначили в Колегії адвокатів.

Майбутнє для тих, хто має угоди з Колегією, яка фінансується за державні кошти, виглядає ще сумнішим.

Згідно з дослідженням, 30% адвокатів, які заробляють половину або більше свого доходу від роботи, що фінансується державою, не витримають три місяці без фінансової допомоги, тоді як 89% - не протягнуть року. Майже третина (31%) кримінальних адвокатів не буде на практиці в судах впродовж трьох місяців; 87% не протримаються півроку, а 88% - і року.

Коли суди по всій країні закрили свої двері у відповідь на пандемію, робочий час адвокатів різко скоротився. До кризи 60% адвокатів працювали понад 50 годин на тиждень (багато - понад 70 годин). Зараз ця кількість з 60% знизилася до 7%. Тим часом більше половини опитаних адвокатів зараз працюють менше 18 годин на тиждень, порівняно з лише 1% до кризи.

За інформацією Legal Cheek.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати