09 червня 2022, 19:02

БЕБ забезпечило накладення арешту на майно росії вартістю понад 600 млн грн

Пресслужба БЕБ

Детективи Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора України здійснюють досудове розслідування кримінального провадження.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "БЕБ оновило SaveEconomyBot"

Встановлено групу нерезидентів російської федерації, які ухилились від сплати податків в особливо великих розмірах.

З метою недопущення втрат бюджету на товарно-матеріальні цінності (добрива, катанка металева), відповідно до ухвали слідчого судді накладено арешт. Загальна ринкова вартість арештованих товарно-матеріальних цінностей становить понад 130 млн грн, їх передано до АРМА.

Крім того, арештовано 420 вагонів орієнтовною вартістю 500 млн грн. Вирішується питання про їх передачу для використання Укрзалізницею.

Бюро економічної безпеки України продовжує оцінку товарів, що знаходяться у вагонах. Загальна вартість арештованих вагонів становить понад 15 млрд грн. Вартість товарно-матеріальних цінностей у вагонах оцінюється в 3 млрд грн. Всього БЕБ забезпечило накладення арешту на активи росії та білорусі на суму близько 30 млрд грн. Системно працюємо у цьому напрямі і щодня збільшуємо цю суму на декілька мільйонів. Всі активи країни-агресора мають працювати для відбудови українських міст та на відновлення економіки України”, - зазначив Директор БЕБ Вадим Мельник.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати