22 липня 2022, 10:39

БЕБ упередило розтрату понад 50 млн грн. місцевого бюджету

Пресслужба Бюро економічної безпеки

Співробітники Бюро економічної безпеки України, аналізуючи закупівлі в державній сфері встановили, що один з органів місцевої влади провів відкриту закупівлю послуг з будівництва плавального басейну. Орієнтовна вартість закупівлі становить понад 50 млн грн.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "БЕБ упередило виведення понад 200 млн грн. до росії"

Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

Відповідно до угоди товариство – переможець торгів планувало виконати усі роботи власними силами і засобами, без залучення інших сторін. При перевірці вказаного постачальника послуг встановлено низку невідповідностей, а саме: фактичну відсутність підприємства за юридичною адресою, фіктивне працевлаштування осіб, які не мали жодного відношення до діяльності вказаного підприємства, відсутність будь-яких будівельних робіт за місцем проведення будівництва плавального басейну тощо. Зазначені факти ставлять під сумнів можливість виконання будівництва плавального басейну відповідно до договору та свідчать про можливу розтрату державних коштів в особливо великих розмірах, шляхом укладання договору з зазначеним підприємством.

Бюро економічної безпеки України рекомендувало замовнику здійснити перевірку дотримання законодавства у сфері публічних закупівель та посилити контроль за їх проведенням. Завдяки вжитим заходам БЕБ, договір про проведення будівництва плавального басейну було розірвано, необґрунтоване використання коштів місцевого бюджету в розмірі 50 млн грн. упереджено.

“Співробітники Бюро економічної безпеки України постійно здійснюють інформаційно-пошукову та аналітично-інформаційну роботу з метою виявлення та усунення причин і умов, що сприяють нецільовому використанню та розкраданню бюджетних коштів, запобігання вчиненню кримінальних правопорушень, проводять відповідну інформаційну взаємодію з органами державної влади. Наразі, вжитими заходами БЕБ упереджено розтрату понад 170 млн грн бюджетних коштів”, - зазначив заступник Директора БЕБ Олександр Кучеренко.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати