20 липня 2022, 16:17

БЕБ упередило виведення понад 200 млн грн. до росії

Пресслужба БЕБ

Аналітики Бюро економічної безпеки України на території Львівської області встановили підприємство, яке здійснювало імпорт сировини та обладнання з російської федерації для виготовлення продукції.  


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "БЕБ ініціювало арешт майна російського мільйонера на 400 млн грн"

Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

У ході інформаційно – аналітичної роботи, у згаданого ТОВ виявлено заборгованість перед підприємством із росії. Також встановлено, що російське підприємство виконує замовлення міністерства оборони російської федерації та фінансує діяльність держави – агресора через сплату податків, зборів до державного бюджету росії у значних розмірах.

Загальна сума заборгованості становить в еквіваленті понад 200 млн грн. У випадку погашення кредиторської заборгованості українським підприємством, грошові кошти могли бути використані для фінансування збройної агресії росії проти України. 

Для упередження оплати коштів за сировину та обладнання російському підприємству, Бюро направило зазначену інформацію до Кабінету Міністрів України. Пропонується розглянути питання щодо примусового вилучення цієї кредиторської заборгованості, як об’єкта права власності російської федерації та її резидентів відповідно до Закону України «Про основні засади примусового вилучення в Україні об’єктів права власності Російської Федерації та її резидентів».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати