22 березня 2023, 15:33

БЕБ співпрацюватиме з Службою внутрішніх доходів США: що відомо

Пресслужба БЕБ

Бюро економічної безпеки України налагодило взаємодію з Підрозділом кримінальних розслідувань Служби внутрішніх доходів США (IRS-CI). Домовленостей досягнуто під час візиту делегації БЕБ до Вашингтону в межах "Програми міжнародних візитерів", повідомила пресслужба БЕБ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "БЕБ викрило на ухиленні від сплати податків представництво всесвітньо відомого бренду таксі".

Так, аналітики Бюро співпрацюватимуть зі спеціалістами IRS-CI. Також планується проведення спеціальних тренінгових програм та надання технічної допомоги.

"Впевнений, IRS-CI стануть потужними партнерами в межах обміну практичним досвідом розслідувань злочинів у сфері економіки", – зазначив заступник директора БЕБ Олексій Літвінов.

Під час візиту працівники БЕБ ознайомилися з особливостями оперативної роботи, добору кадрів та адаптації новоприйнятих працівників IRS.

Довідково

Служба внутрішніх доходів (IRS) – це податкова служба федерального уряду Сполучених Штатів, яка відповідає за збір федеральних податків США та адміністрування Кодексу внутрішніх доходів, основного органу федерального податкового законодавства.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати