26 вересня 2023, 14:18

БЕБ повідомило про підозру мешканцю Чернівців: завозив брендові речі під виглядом гуманітарки

Пресслужба БЕБ

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області повідомили про підозру мешканцю Чернівців, який завозив брендові речі під виглядом гуманітарної допомоги. Так він отримував пільги зі сплати митних платежів, повідомила пресслужба БЕБ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "БЕБ повідомило про підозру посадовцю медзакладу за купівлю апаратів ШВЛ за завищеними цінами".

Під час розслідування детективи встановили, що, відповідно до заповненої митної декларації, чоловік мав нібито передати гуманітарну допомогу до відомого на Буковині благодійного фонду.

"Натомість замість задекларованих консерв, підгузків, серветок й інших товарів, буковинець завіз на митну територію України одяг, взуття, сумки та парфуми люксових брендів. У межах досудового розслідування детективи Теруправління вилучили товари вартістю майже 1,7 млн грн та повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 222 КК України (надання завідомо неправдивої інформації органам державної влади, органам влади Автономної Республіки Крим чи органам місцевого самоврядування, банкам або іншим кредиторам з метою одержання субсидій, субвенцій, дотацій, кредитів чи пільг щодо податків у разі відсутності ознак злочину проти власності)"– йдеться в повідомленні.

Досудове розслідування триває. Процесуальне керівництво здійснюють прокурори Чернівецької обласної прокуратури.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати