24 травня 2023, 18:50

Банк "КОНКОРД" розпочав співпрацю з ДП "СЕТАМ": що відомо

Пресслужба Мін'юсту

АТ "АКБ "КОНКОРД" розпочав співпрацю з ДП "СЕТАМ" (Міністерства юстиції України) – державною системою електронних аукціонів із продажу арештованого і банківського майна. Про це повідомила пресслужба Мін'юсту.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд затвердив правила роботи Геоінформаційної системи регіонального розвитку".

Як зазначається, першими лотами у системі стала нерухомість, а саме складські приміщення, транспортна дільниця в Закарпатській області, земельні ділянки та будинки у Дніпропетровській області. Ознайомитись із лотами та зареєструватися на аукціони можна за посиланням.

Через е-аукціон OpenMarket банк має можливість ефективно очищати баланс та продавати свої непрофільні активи, конвертуючи їх у кошти. Продаж здійснюватиметься на класичних аукціонах без зниження ціни (англійський) та аукціонах, на яких ціна автоматично (покроково) знижується до граничної вартості, допоки хтось з учасників торгів не зупинить зниження своєю ставкою (голландський). Покупцями майна на онлайн-аукціонах можуть стати усі охочі, що зареєструються в системі продажів OpenMarket.

"Вірю, що ця співпраця принесе взаємну вигоду як для банку, так і для наших покупців. Банк зможе оптимізувати свій портфель та залучити нових клієнтів, а наші покупці можуть отримати різноманітне майно за ринковими цінами", – зазначив генеральний директор ДП "СЕТАМ" Олександр Мамро.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати