09 червня 2020, 15:48

Астерс захистила інтереси АТ КБ "ПриватБанк" у ВС у справі за позовом О. Дубілета про захист ділової репутації

Asters

Юридична фірма "Астерс" успішно захистила інтереси АТ КБ "ПриватБанк", найбільшого за розмірами активів банку в Україні, у Касаційному цивільному суді у складі Верховного Суду в спорі з колишнім головою правління банку О. Дубілетом щодо захисту честі, гідності і ділової репутації.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Астерс виступає юридичним радником ЄБРР щодо надання кредиту компанії "Лантманнен Акса"".

На основі підготовленої адвокатами Астерс правової позиції 27 травня 2020 року колегія суддів Верховного Суду прийняла постанову, якою повністю задовольнила касаційну скаргу ПриватБанку та скасувала рішення судів попередніх інстанцій, ухвалених на користь О. Дубілета. Це перша перемога націоналізованого ПриватБанку у Верховному Суді у справах із захисту честі, гідності та ділової репутації.

Над проектом працювала команда адвокатів судової практики Астерс у складі партнера Андрія Пожидаєва, радника Олега Лазовського та юриста Наталії Мисник.

"Юридична фірма "Астерс" забезпечує представництво інтересів АТ КБ "ПриватБанк" у найбільш складних судових справах, пов'язаних із позовами колишніх власників та топ-менеджерів, які керували банком до націоналізації. Завдяки висококваліфікованій підтримці юристів Астерс команда банку досягає позитивного для нашого банку результату у судових справах як в Україні, так і закордоном”, - зазначила Галина Пахачук, заступник голови правління АТ КБ "ПриватБанк"

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати