29 травня 2020, 11:59

Астерс виступає юридичним радником ЄБРР щодо надання кредиту компанії "Лантманнен Акса"

Asters

Астерс виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у зв’язку з наданням кредиту компанії "Лантманнен Акса", провідному виробнику сухих сніданків в Україні, що належить найбільшому сільськогосподарському кооперативу Швеції  "Лантманнен".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Астерс визнана однією з найкращих у світі юридичних фірм з міжнародного арбітражу за версією GAR 100 2020".

Кошти ЄБРР забезпечать фінансову стабільність компанії, що дозволить їй виконувати свою інвестиційну програму, спрямовану на розширення асортименту продукції (який наразі включає у себе мюслі, гранолу та злакові батончики), реалізацію заходів енергоефективності та подальше розширення виробництва. Технічна допомога у рамках проекту фінансується зі Спільного фонду співробітництва ЄБРР та Японії. 

Над проектом працювала команда практики банківського та фінансового права Астерс у складі партнера Ірини Поканай, радника Габріела Асланяна та юристів Інни Бондаренко і Вікторії Загреби.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати