04 серпня 2022, 12:39

Asters супроводжувала гуманітарну місію Olson Family Trust в Україні

Asters

Команда Asters надала юридичні консультації благодійній фундації Olson Family Trust під час першої частини гуманітарної місії в Україні. Мета місії – допомога українській армії та цивільним під час війни у таких напрямках:

  • постачання гуманітарної допомоги (їжа, медикаменти, предмети особистого вжитку, дитячі товари) у прифронтові регіони
  • евакуація українців із зони бойових дій на захід України, а також їх розміщення
  • фінансова допомога українським фермерам, які зазнали збитків та втрат внаслідок російської військової агресії
  • інформування американських донорів та офіційних осіб федерального уряду США про можливі шляхи допомоги Україні
  • супровід американських журналістів, які висвітлюють злочини Росії в Україні

Asters надала комплексну юридичну підтримку директору Olson Family Trust Чаку Олсону під час підготовки та протягом його візиту в Україну для реалізації першого етапу місії. Команда консультувала з юридичних питань щодо перетину кордону та перебування на території України, постачання гуманітарної допомоги, а також супроводжувала під час переговорів з українськими державними органами влади та благодійними організаціями. Над проєктом працювала команда у складі старшого партнера Армена Хачатуряна, партнера Ярослава Петрова, радника Максима Терещука, юристки Анастасії Пожар.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Підбиваючи підсумки першого візиту в Україну, Чак Олсон коментує: "Американці підтримують Україну під час війни та будуть підтримувати її після перемоги у відбудові та відновленні. В Україні буде мир. Вона стане символом демократії та свободи і прикладом для всієї Європи".

Старший партнер Армен Хачатурян коментує: "Нам дуже приємно допомагати у реалізації благородної місії під керівництвом людини з великим серцем Чака Олсона. Ми поділяємо його принцип "сила одного", коли внесок однієї людини у велику справу, таку як допомога Україні під час війни, помножений на зусилля інших людей, має велике значення. Україна потребує зараз такої підтримки та вдячна кожному за неї".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати