17 листопада 2020, 13:00

Астерс презентує Білу книгу "Смарт-контракти для нового ринку електроенергії"

Астерс

Астерс опублікувала Білу книгу "Смарт-контракти для нового ринку електроенергії". Публікація призначена для топ-менеджменту компаній-учасниць українського ринку електроенергії, а також більш широкого кола читачів, які цікавляться впровадженням технологій блокчейну та штучного інтелекту в економіці України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Астерс визнана "Юридичною фірмою року в Україні" виданням Who’s Who Legal".

У Білій книзі проаналізовані можливості для автоматизації торгівлі електроенергією завдяки використанню смарт-контрактів – договорів, зафіксованих у формі комп’ютерної програми, які можуть автономно виконувати зобов’язання сторін. Публікація розміщена у безкоштовному доступі на сайті Астерс. Прочитати і завантажити Білу книгу можна за лінком.

Ідейним натхненником створення Білої книги став старший юрист Астерс Віталій Кулинич. У ряді своїх попередніх статей Віталій аналізує питання щодо правового регулювання правовідносин, пов’язаних з використанням штучного інтелекту. Співавтором Білої книги є радник Астерс Сергій Циба, експерт у галузях інформаційних технологій, телекомунікацій та інформаційної безпеки. Рецензентами публікації виступили партнери Астерс Юрій Котляров та Ярослав Петров.

"В Україні понад рік діє нова модель ринку електроенергії. Деякі сегменти цього ринку вже використовують комп’ютерні програми, які мають ознаки притаманні смарт-контрактам та розгортаються в централізованих комп’ютерних мережах. На аналізі існуючих моделей, їх удосконаленні та додатковому застосуванні смарт-контрактів, блокчейн-мереж та штучного інтелекту ми і сфокусувалися у своїй роботі", – зазначає Віталій Кулинич, співавтор Білої книги.

"Щоб розвиватися і залишатися конкурентоздатним, українському бізнесу потрібно впроваджувати інновації, у тому числі технології штучного інтелекту", – коментує Сергій Свириба, співкеруючий партнер Астерс. – "Експерти Астерс беруть активну участь у роботі над вдосконаленням законодавчого регулювання умов ведення бізнесу в Україні. Ми сподіваємося, що ідеї цієї Білої книги стануть основою для продуктивної дискусії щодо подальшої оптимізації та модернізації українського ринку електроенергії".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати