16 листопада 2020, 15:10

Астерс визнана "Юридичною фірмою року в Україні" виданням Who’s Who Legal

Астерс

Who’s Who Legal, одне з найбільш авторитетних джерел інформації про міжнародний юридичний ринок, визнало Астерс найкращою юридичною фірмою 2020 року в Україні. Через пандемію список фірм-переможниць з понад 80 юрисдикцій було оприлюднено онлайн 12 листопада 2020 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Згідно з офіційним повідомленням Who’s Who Legal, "ця нагорода є визнанням виняткового масштабу проектів, над якими працювала Астерс впродовж минулого року в Україні. За підсумками тисяч інтерв'ю та отриманих номінацій наше дослідження виділило саме вашу Фірму серед інших в Україні цього року".  

"Ми пишаємося цією високою міжнародною нагородою, вручення якої співпало з відзначенням 25-ої річниці заснування Астерс," – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. "Ми розглядаємо цю відзнаку у якості переконливого свідчення того, що попри всі виклики 2020 року Астерс продовжує розвиватися у правильному напрямку. Від імені Керуючого комітету фірми я вітаю всіх співробітників Астерс і дякую їм за наполегливу роботу та відданість".

Астерс визнана "Юридичною фірмою року в Україні" виданням Who’s Who Legal

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати