22 лютого 2021, 12:44

Астерс отримує високі оцінки від міжнародного довідника Chambers Global 2021

Астерс

Chambers Global 2021, одне з найбільш авторитетних щорічних міжнародних досліджень юридичного ринку, підтверджує провідне місце Астерс серед юридичних фірм України. Довідник високо відзначає професійні досягнення Астерс у всіх практиках, що розглядаються по Україні.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Chambers Global 2021 високо рекомендує практику вирішення спорів Астерс – "видатну команду з вражаючим підбором юристів". Довідник характеризує співкеруючого партнера Астерс Сергія Свирибу як видатного професіонала, "відомого завдяки його колосальному досвіду". Співкеруючий партнер Олексій Дідковський теж відзначений як видатний професіонал за "стратегічні консультації у міжнародних спорах найвищого рівня". "Відомий завдяки найкращій на ринку експертизі" партнер Маркіян Ключковський "отримує визнання за клієнтоорієнтований підхід". Chambers Global 2021 також відзначає партнера Гліба Бялого за "глибоке розуміння українських реалій". Партнер Андрій Пожидаєв "піднявся у рейтингу завдяки позитивним відгукам з ринку та зростанню відомості". Видання також рекомендує радника Дмитра Шемеліна за "надання консультацій у транскордонних судових спорах та арбітражних провадженнях".

"Провідна на ринку" практика банківського та фінансового права Астерс увійшла до списку лідерів Band 1. Довідник характеризує старшого партнера Астерс Армена Хачатуряна як видатного професіонала (найвища можлива індивідуальна відзнака). Видання високо оцінює партнера Ірину Поканай, "надійного професіонала з підтвердженою експертизою". Дослідження також рекомендує  партнера Романа Степаненка та радника Габріела Асланяна.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати