06 січня 2023, 10:10

Asters — юридичний радник ЄБРР щодо надання групі компаній Grain Alliance кредиту на суму 10 млн. євро

Asters

Asters виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у зв’язку з наданням кредиту на суму 10 млн. євро групі компаній Grain Alliance, великому агропромисловому холдингу, який обробляє приблизно 60 тис. гектарів землі та належить шведській компанії.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Кошти кредиту будуть використані для покращення та розширення експортних можливостей, які знизились через повномасштабну війну Росії проти України. Для цього група компаній Grain Alliance збільшить потужності, модернізує інфраструктуру, а також придбає зернові бункери, локомотиви та вантажівки для безпечного транспортування зерна з України до Словаччини й далі до кінцевих клієнтів. Кредит допоможе забезпечити перевантажувальну потужність 400 тис. тон на рік та зберегти понад 1 тис. робочих місць.

Над проєктом працювала команда практики банківського та фінансового права Asters у складі партнерки Ірини Поканай, радника Габріела Асланяна, старшої юристки Інни Бондаренко та юристки Вікторії Загреби.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати