02 грудня 2019, 16:23

Арцингер виступила юридичним радником міжнародної компанії STADA

Арцингер

Арцингер виступила юридичним радником міжнародної компанії STADA зі штабквартирою в Бад-Фильбель, Німеччина в ході придбання останньою неплазменного фармбізнесу компанії Biopharma. Як зазначив управляючий партнер Biopharma Костянтин Єфименко, це перша інвестиція стратегічного інвестора в фармацевтичну галузь за всю історію Ураїни і перша європейська інвестиція з 2014 року в економіку України. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


"Ми бачимо великий потенціал на українському ринку. З цим придбанням ми станемо важливим гравцем на українському фармацевтичному ринку з сильним місцевим виробництвом", - підкреслив генеральний директор STADA Пітер Гольдшмідт.

Над проектом працювала команда Arzinger в складі партнера і керівника практики корпоративного права та M&A Анни Зорі, керуючого партнера Тімура Бондарєва, партнера Лани Сінічкіноїрадника Олександра Дякулича, старших юристів Тетяни Слабко та Володимира Свінціцького, юристів Марії Дмитрук, Тетяни Дрок та Едема Менсітова.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати