09 лютого 2022, 12:22

АПУ підписала меморандум про співпрацю з Координаційним центром з надання правової допомоги

АПУ

АПУ та Координаційний центр з надання правової допомоги уклали меморандум про співпрацю з метою консолідації зусиль, спрямованих на реалізацію та захист прав і свобод людини та громадянина, утвердження принципу верховенства права, забезпечення професійного розвитку правників і розвитку юридичної професії в суспільстві.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АПУ запрошує на презентацію Відділення Асоціації адвокатів штату Нью-Йорк в Україні"

АПУ БПД

Документ підписали Анна Огренчук, Президентка АПУ, керуюча партнерка LCF Law Group, та Олександр Баранов, в.о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги.

«Ми прагнемо поглибити та вивести на якісно новий рівень співпрацю із системою безоплатної правової допомоги. Я хочу наголосити саме на розвитку такого напряму, як надання правової допомоги на умовах Pro Bono. Ви завжди можете на нас розраховувати. У фокусі — правова допомога незахищеним категоріям населення: дітям, особам з інвалідністю, внутрішньо переміщеним особам та іншим», — зазначила Анна Огренчук.

У межах співпраці сторони, зокрема, домовилися про:

— організацію та проведення спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості суспільства, розвитку юридичної професії та підвищення кваліфікації правників;

— організацію та проведення спільних заходів, спрямованих на вдосконалення законодавства у різних сферах права;

— моніторинг та аналіз проблем у системі підготовки та підвищення кваліфікації правників з метою удосконалення механізмів професійного розвитку.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати