05 серпня 2015, 17:31

Антикорупційне бюро включено до органів по боротьбі з оргзлочинністю

Прес-служба Президента України

Президент України Петро Порошенко підписав Закон України № 630-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про Національне антикорупційне бюро України», повідомляє прес-служба Президента України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Закон був ухвалений Верховною Радою України16 липня 2015 року.

Метою документу є приведення законодавчих актів у відповідність із Законом та забезпечення практичної реалізації його положень в частині включення новоутвореного державного правоохоронного органу – Національного антикорупційного бюро України (НАБ) до кола суб’єктів відповідних правовідносин у сфері публічного права.

Законом, зокрема, визначаються особливості врегулювання трудових відносин за участі працівників НАБ, встановлюється заборона для них бути членами політичних партій та обмеження їх участі у виборчому процесі, а також - включення НАБ до числа державних органів, які беруть участь у боротьбі з організованою злочинністю та до кола суб’єктів забезпечення національної безпеки.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати