04 грудня 2020, 14:00

АМКУ визнав допустимою державну допомогу Укрпошти для розвитку логістичної мережі

Прес-служба АМКУ

Антимонопольний комітет України прийняв позитивне рішення щодо виділення державної допомоги АТ "Укрпошта" у вигляді гарантії під отримання кредитів на суму 60 млн євро. Кошти підуть на реалізацію проєкту "Логістична мережа". Вона передбачає будівництво нової логістичної поштової мережі (автоматизованих сортувальних центрів) для підвищення надійності доставки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АМКУ вимагає від туроператорів відмовитися від розрахунків вартості турів за "власними" курсами валют".

Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

АМКУ розглянув державну гарантію Міністерства інфраструктури України для забезпечення виконання боргових зобов’язань за запозиченнями. Кошти буде залучено для реалізації інвестиційного проєкту "Логістична мережа", що передбачена фінансовою угодою "Логістична мережа (Модернізація та цифровізація Укрпошти)" від 06.10.2020, укладеною між Європейським інвестиційним банком та акціонерним товариством "Укрпошта" на період з жовтня 2020 року по грудень 2040 року та проєктом кредитного договору "Проєкт розвитку акціонерного товариства "Укрпошта": Логістична мережа та Сільське відділення" між акціонерним товариством "Укрпошта" та Європейським банком реконструкції та розвитку.

Враховуючи, що обсяг кредиту Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та розвитку для реалізації проєкту "Логістична мережа", не тотожний сумі державної допомоги у формі гарантії, а плата за отримання державної гарантії не є ринковою, виникла необхідність у розрахунку суми державної допомоги у формі гарантії. Комітет здійснив окремо розрахунок грошового еквіваленту гарантії для кредиту ЄІБ та ЄБРР, порівнявши різницю між ринковою ціною гарантії та фактично сплаченою ціною.

Використовуючи Критерії оцінки допустимості державної допомоги для забезпечення розвитку регіонів та підтримки середнього та малого підприємництва, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 57, державну гарантію Мінінфраструктури для реалізації інвестиційного проєкту "Логістична мережа" було визнано як допустиму державну допомогу та розраховано розмір державної допомоги у результаті реалізації проєкту "Логістична мережа".

Нагадаємо, АМКУ схвалив критерії оцінки державної допомоги під час COVID-19.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати