19 серпня 2021, 14:18

АМКУ погодив концентрацію на ринку лікарських засобів

Пресслужба АМКУ

19 серпня, АМКУ надав дозвіл німецькій компанії «Cheplapharm Arzneimittel GmbH» придбати активи японської «Astellas Pharma Inc». 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Президент призначив заступника Голови АМКУ"

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

Ця угода дозволяє покупцю здійснювати господарську діяльність з розробки, виробництва, пакування, комерціалізації, дистрибуції та продажу лікарських засобів.

Об’єктом придбання є три лікарські засоби. Це зокрема, «Де-Нол» (лікування пептичної виразки та гастроезофагеальної рефлюксної хвороби), «Юнідокс» (антибактеріальний засіб для системного застосування) і протимікробний засіб «Флемоксин» (бета-лактамний антибіотик, пеніцилін широкого спектра дії).

У той же час група Cheplapharm представлена на ринку України такими лікарськими засобами як Цимевен (противірусний засіб прямої дії), Ларіам  (протималярійний препарат) і Локрен (бБлокатор бета-адренорецепторів).

У Комітеті встановили, що лікарські засоби цих двох груп – різні за діючою речовиною і фармакологічним призначенням. З огляду на це було прийнято рішення, що заявлена концентрація не призведе до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних  ринках. Тому в АМКУ надали відповідний дозвіл.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати