23 грудня 2021, 15:23

АМКУ оштрафував компанію за копіювання упаковки конкурента

Пресслужба АМКУ

За копіювання оформлення упаковок продукції конкурентів Антимонопольний комітет оштрафував приватне підприємств «Дивоцвіт» на 1 млн 658 тис 116 грн. Комітет визнав його дії порушенням законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Групу компаній, пов’язаних з Roshen, оштрафовано на 283 млн грн за зловживання монополією"

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

Скаргу на дії відповідача до АМКУ спрямувало ТОВ з іноземними інвестиціями «Хенкель Баутехнік (Україна)», що виробляє клей Metylan у відповідній упаковці з 2013 року.

Водночас було встановлено, що ПП «Дивоцвіт» випускає клеї для шпалер в упаковці зі схожим дизайном лише з 2020 році. При цьому «Хенкель Баутехнік (Україна)» дозволу на використання схожого оформлення не надавало.

Оскільки така схожість може призвести до змішування з діяльністю заявника,  Комітет визнав використання «Дивоцвітом» оформлення упаковок клеїв: «MetaFix Флізелін Преміум», «MetaFix Вініл Індикатор», «MetaFix Універсал Спеціал» порушенням  передбаченим статтею 4 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції».

Відповідно на ПП «Дивоцвіт» накладено штраф та зобов’язано у двомісячний строк з дня отримання рішення АМКУ припинити порушення.

амку

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати