27 травня 2023, 12:19

АМКУ надав дозвіл ПрАТ "ВФ Україна" на придбання частки у статутному капіталі ТОВ "ФРІНЕТ"

АМКУ

25 травня Антимонопольний комітет України ухвалив рішення, яким дозволив ПрАТ "ВФ Україна" придбати частку в статутному капіталі ТОВ "ФРІНЕТ", що забезпечує покупцю набуття контролю над вказаним об’єктом придбання. Про це повідомили в АМКУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Верховний Суд визнав правомірним штраф АМКУ у 27,5 млн грн для ПрАТ "Юнікон"".

В АМКУ вказали на те, що концентрація відбувається у сфері надання послуг фіксованого доступу до мережі Інтернет в Україні. Учасники концентрації надають послуги доступу до мережі Інтернет як фізичним, так і юридичним особам в межах багатьох населених пунктів України.

Як зазначається, частки Групи Покупця на відповідних регіональних ринках є незначними. Тому в результаті здійснення концентрації сукупні частки учасників концентрації на регіональних ринках послуг фіксованого доступу до мережі Інтернет фізичним та юридичним особам у відповідних географічних межах не перевищуватимуть 15-21%.

Під час розгляду заяви було встановлено, що залучені в концентрацію ринки є висококонкурентними. Зокрема, основними конкурентами ПрАТ "ВФ Україна" вважає компанії Ukrtelecom, Vega, Kyivstar, Fregat, Lanet, Triolan, HOMENET, Goodnet, PROSTO, IT-Invest, Darkwood, RedLine тощо.

"Враховуючи наявність значної кількості провайдерів послуг доступу до мережі Інтернет юридичним та фізичним особам, та, відповідно, високу конкурентну боротьбу за споживача, у тому числі шляхом встановлення більш привабливих цін на послуги доступу до мережі Інтернет, застосування останніх технологічних досягнень, маркетингових активностей тощо, потенційний споживач не обмежений у виборі провайдера вказаних послуг та обирає його, орієнтуючись не тільки на ціну, але й на якісні характеристики. Крім того, для споживачів послуг доступу до мережі Інтернет існує можливість перемикнутися на послуги іншого провайдера без істотних витрат та без значних зусиль"– ідеться в повідомленні.

В АМКУ зазначили, що заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України, тому комітет надав відповідний дозвіл.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати