24 березня 2020, 17:25

АМКУ фіксує зростання цін на продукти харчування

Прес-служба АМКУ

Впродовж останніх днів Антимонопольний комітет спостерігає зростання роздрібних цін на деякі продукти. АМКУ фіксує ці факти, здійснюючи ціновий моніторингу по всій країні, аналізуючи повідомлення у пресі та звернення громадян.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як подбати про онлайн-безпеку під час карантину – поради СБУ".

Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

"Станом на сьогодні в деяких регіонах ми бачимо, що з початку березня ціни на гречану крупу зросли більше ніж на 50%, пшоно – на 24%, цукор на 16%. Значне підвищення цін зафіксовано в деяких мережах і на овочі: майже на 60% подорожчала картопля, вдвічі піднялися ціни на цибулю та моркву", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, задля виявлення порушень законодавства про захист економічної конкуренції Комітет вимагає від харчових рітейлерів оперативно надавати повну інформацію про закупівельні та роздрібні ціни на крупи, хліб, цукор, борошно, найпопулярніші види м’яса, овочі тощо.

У прес-службі запевнили, що всі органи АМКУ – центральний апарат і територіальні відділення – продовжують виконувати всі свої функції.

Контактні дані для звернень громадян та бізнесу за посиланням.

Нагадаємо, лікарні мають призупинити планові операції через коронавірус - наказ МОЗ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати