18 березня 2023, 12:32

АМКУ дав дозвіл на концентрації компанії «Aberdare Holding Europe B.V.»

Пресслужба АМКУ

За результатами розгляду заяв компаній «Aberdare Holding Europe B.V.» (м. Амстелвен, Нідерланди) та «LEONI Industry Holding GmbH» (м. Рот, Німеччина) Комітетом надано дозволи на:

  • придбання компанією «Aberdare Holding Europe B.V.» частки у статутному капіталі компанії «j-fiber GmbH» (м. Єна, Німеччина), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії;
  • набуття компанією «Aberdare Holding Europe B.V.» [опосередковано через компанію «j- fiber GmbH»] одноосібного контролю над компанією «j-fiber Hengtong GmbH» (м. Єна, Німеччина).

Читайте також: «Справа SAP. Апеляційну скаргу ТОВ «Агелес» залишено судом без задоволення» 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

В результаті здійснення зазначених концентрацій Група Hengtong через свою дочірню компанію «Aberdare Holding Europe B.V.» набуде одноосібний контроль над частиною Групи LEONI, а саме компаніями «j-fiber GmbH» та «j-fiber Hengtong GmbH».

Враховуючи те, що на території України дана трансакція не призведе до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на будь-яких товарних ринках, Комітет погодив її.

Разом з цим, учасники концентрацій також звернулись із заявою про надання дозволу на узгоджені дії у вигляді реалізації положень «non-compete». Враховуючи те, що утримання від конкуренції та непереманювання працівників є виключно допоміжними засобами та мають забезпечити здійснення трансакції, а отже не призведуть до недопущення, усунення чи обмеження конкуренції на товарних ринках України, Комітетом було надано дозвіл на заявлені узгоджені дії строком на 2 роки.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати