20 липня 2020, 10:49

AICPA надає допомогу студентам, які опинилися в складній ситуації через COVID-19

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Американський інститут дипломованих присяжних бухгалтерів (American Institute of CPAs, AICPA) виділить 50 тис. доларів на матеріальну допомогу студентам старших курсів та випускникам економічних спеціальностей, які опинилися у скрутному фінансовому становищі через пандемію коронавірусу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Індонезія запровадила цифровий податок для послаблення тиску на держбюджет".

Про це зазначають у ПАБУ.

Так, фонд AICPA вручить по 2 тис. доларів 25 студентам, які потрапили у скруту, втратили роботу чи стажування через епідемію, аби вони могли покрити витрати, пов’язані з навчанням.

Президент Фонду Ерні Алмонт (Ernie Almonte) заявив: "Велика кількість американців мають фінансові труднощі, студенти не виняток. Ми знаємо, що багато з них ледве зводять кінці з кінцями, аби покрити витрати на своє навчання. Фонд прагне надати підтримку випускникам, які починають свій професійний шлях".

Як зазначається, допомога надається студентам, які співпрацюють з AICPA та здобувають або отримали освіту у сфері бухгалтерського обліку. Щоб мати право на допомогу, студенти повинні бути зараховані на курс вивчення бізнесу чи бухгалтерського обліку в 2020-2021 рр. на повний день та закрити щонайменше 30 годин, що виділені на курсові роботи, зокрема не менше 6 годин мусять припадати на бухгалтерський облік.

Актуально:

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати