27 липня 2015, 17:59

AEQUO консультує Європейську Комісію з питань надання Україні макрофінансової допомоги в розмірі 1,8 млрд євро

AEQUO

22 липня Європейська Комісія від імені Європейського Союзу перерахувала Україні кредит у розмірі 600 млн євро. Це відповідає першому траншу в рамках нової програми макрофінансової допомоги Україні (MFA-III) загальним обсягом 1,8 млрд євро.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Дана програма макрофінансової допомоги MFA-III передбачена меморандумом про взаєморозуміння та угодою про позику, що були підписані у травні 2015 р. Україною, позичальником, Національним банком України, агентом позичальника, та Європейським Союзом, кредитором. Обидва документи були ратифіковані Верховною Радою України 18 червня 2015 р.

ЮФ AEQUO виступила консультантом Європейської Комісії з питань українського та міжнародного права, пов’язаних з цією угодою. Команда юристів AEQUO брала активну участь у проведенні переговорів щодо складання документів по угоді, здійснювала контроль за виконанням умов, що передували завершенню угоди, та надала юридичний висновок на користь кредитора. Команда AEQUO працювала у складі Дениса Кульгавого, юриста практики банківського та фінансового права, Юлії Кирпи, партнера та керівника практики банківського і фінансового права, та Дениса Лисенка, керуючого партнера ЮФ AEQUO.

Варто зазначити, що це вже третя програма макрофінансової допомоги Європейського Союзу, яку супроводжує команда практики банківського та фінансового права ЮФ AEQUO. До створення ЮФ AEQUO ця команда, що працювала на той момент в іншій юридичній фірмі, також виступала в якості єдиного юридичного консультанта Європейської Комісії з питань надання макрофінансової допомоги Україні у розмірі 610 млн і 1 млрд євро.

«Для нас є великою честю сприяти реалізації цієї ініціативи Європейського Союзу, що спрямована на забезпечення фінансової стабільності та підтримку економічних реформ в Україні. Ми також високо цінуємо довіру Європейської Комісії, яка підтримує з нами довгострокові партнерські відносини і продовжує покладатися на нас як на свого юридичного радника після утворення нової юридичної фірми – AEQUO», – коментує Юлія Кирпа.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати