08 грудня 2023, 17:47

Адміністративні правопорушення у галузі забезпечення безпеки дорожнього руху, - судова практика

Балаклійський районний суд Харківської області

Балаклійський районний суд Харківської області проаналізував судової практики щодо розгляду справ про адміністративні правопорушення у галузі забезпечення безпеки дорожнього руху за 5 місяців 2023 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Верховний Суд підтримав рішення у справі Миколаївського собору в Кременці"

Відповідно до стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2024 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2020 р. № 1360-р, безпека дорожнього руху на сьогодні є ключовим елементом розвитку суспільства. Велика кількість транспортних засобів є невід’ємною частиною економіки країн, але водночас транспортні засоби несуть небезпеку життю громадян. 

У зв’язку з цим було вирішено провести аналіз судової практики Балаклійського районного суду Харківської області з розгляду справ про адміністративні правопорушення у галузі безпеки дорожнього руху.

В цьому аналізі висвітлені справи про адміністративні правопорушення у галузі забезпечення безпеки дорожнього руху, що були в провадженні Балаклійського районного суду Харківської області в період 01 липня 2023 – 30 листопада 2023 року.

Аналіз опубліковано на вебсайті суду в розділі Інше/Аналізи та узагальнення/Аналізи та узагальнення за 2023 рік/Аналіз судової практики щодо розгляду справ про адміністративні правопорушення у галузі забезпечення безпеки дорожнього руху за 5 місяців 2023 року.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати