24 квітня 2020, 9:49

Accountancy Europe надала рекомендації щодо складання звітності на час COVID-19

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Міжнародна професійна організація Accountancy Europe надала рекомендації щодо складання звітності та проведення аудиту в часи спалаху коронавірусної інфекції COVID-19.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як нейтралізувати ризик аудиторської помилки в часи форс-мажору".

Про це зазначають у ПАБУ.

Так, стандарти обліку та аудиту, незважаючи на непрості часи, у яких опинилося людство, повинні коректно застосовуватися. "Компанії мусять звертатися до стандартів, провадячи облік та аудит, і в такий спосіб відповідати на виклики, спричинені коронавірусною інфекцією, розумно та у практичній площині", - зазначили в зверненні Accountancy Europe.

"Бізнеси, які зазнали негативного впливу COVID-19, наприклад, малий бізнес або ж компанії, що працюють у сфері подорожей, відпочинку, авіації, повинні звернути увагу на можливість безперервності власної діяльності. Утім, у балансі має бути відображено фінансовий стан зазначених компаній на кінець звітного періоду", - наголосили представники Accountancy Europe.

Нагадаємо, IPSASB розробила керівництво щодо обліку витрат на соцполітику.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати