16 липня 2021, 8:32

АБ «УКРГАЗБАНК» повторно виставив активи зі зниженням ціни на 25%

Пресслужба Мінюсту

АБ «УКРГАЗБАНК» повторно виставив через систему електронних торгів OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції) нерухомість та майнові права на загальну стартову суму 366 704 927 грн. Лоти будуть реалізовуватись за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій (голландський аукціон). Середнє зниження ціни на активи банку складає 25%.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Оголошено тендер на розвиток державних е-послуг"

Про це повідомляє пресслужба Мінюсту. 

Лоти Укргазбанку розташовано в 13 областях України, а точніше в Дніпропетровській, Рівненській, Київській, Сумській, Харківській, Черкаській, Чернігівській, Полтавській, Житомирській, Кіровоградській, Чернівецькій, Сумській та Тернопільській областях. 

Найдорожчий виставлений лот — нежитлові приміщення та будівлі в м. Харків, вул. Шатилова Дача, 4. Стартова ціна лота — 59 460 949 грн.

"Завдяки OpenMarket-СЕТАМ державний Укргазбанк продовжує ефективно позбуватися непрофільних активів і перетворювати їх на кошти. У свою чергу, зниження цін на активи до ринкових допоможе залучити якнайбільше нових покупців. 85 повторних аукціонів відбудуться 22 та 23 липня, тож встигніть зареєструватись на сайті, сплатити гарантійні внески і взяти участь в торгах",  — зазначив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати