02 вересня 2020, 13:03

93 судді та працівники апарату судів хворіє на COVID-19, одужала 191 особа

Судова влада України

Станом на 31.08.2020 р. у місцевих, апеляційних судах та судових установах України перебувало та перебуває на лікарняному внаслідок захворюваності на коронавірусну хворобу (COVID-19) всього 284 судді та працівники апарату судів. На даний час хворіє 93 судді та працівники судових установ, одужала 191 особа.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Засідання ВРП 1 вересня: жодного відстороненого судді ОАСК".

Про це повідомляє Судова влада України.

Так, найбільша кількість суддів та працівників апарату судів, постраждалих від коронавірусної інфекції, зареєстровано в Рівненській області (38 осіб), Львівській області (33 особи), Чернівецькій області (26 осіб), Київській області та місті Києві (26 осіб), Закарпатській області (24 особи), Івано-Франківській області та Одеській області (по 17 осіб).

При цьому жодного випадку захворювання на COVID-19 у судах та судових установах не зафіксовано в Луганській та Полтавській областях.

Як зазначається, за весь період карантину, введеного в Україні, летальних випадків через захворюваність на коронавірусну хворобу (COVID-19) у судах та судових установах, на щастя, не трапилося.

"Державна судова адміністрація України акцентує увагу голів судів та керівників судових установ на суворе дотримання у своїх колективах та серед відвідувачів правил із попередження та профілактики захворюваності на коронавірусну хворобу (COVID-19).

Даних про стан захворюваності на COVID-19 у Конституційному Суді України, Верховному Суді, Вищому антикорупційному суді та Вищому суді з питань інтелектуальної власності до ДСА України не надходило", - вказали у ДСА України.

Нагадаємо, МОЗ позапланово перевірить лікарні щодо забезпечення ліками пацієнтів із COVID-19.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати