15 березня 2019, 17:10

363 особи допущено до складання тестів для підтвердження кваліфікації при роботі з держреєстрами

Прес-служба Мін'юсту

З 5 по 13 березня 2019 р. Міністерство юстиції України проводило другий прийом заяв для проходження автоматизованого анонімного тестування з метою визначення професійної компетентності осіб, які мають намір здійснювати функції державного реєстратора.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє прес-служба Мін'юсту.

Читайте також: "За яких умов роботодавець може відсторонити працівника від роботи".

"За цей період Мін’юст кожного дня отримував заяви і до тестів були допущені 363 особи, які виявили бажання пройти відповідне тестування", - повідомила заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Ірина Садовська.

Так, у тестуванні беруть участь державні реєстратори та нотаріуси, тимчасово відключені від реєстрів, а також особи, які вирішили здійснювати реєстраційну діяльність.

Як зазначається, повідомлення про конкретну дату, час та місце проведення автоматизованого анонімного тестування, а також прізвище, ім’я та по батькові осіб, які виявили бажання пройти таке тестування, буде розміщено на офіційному веб-сайті Мін’юсту за сім календарних днів до дня його проведення. 

Нагадаємо, позивачі у справі про "скіфське золото" не мають відношення до українських музеїв, які існували до моменту окупації Криму.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати