23 лютого 2022, 18:16

25 лютого відбудеться засідання Пленуму Верховного Суду

Пресслужба Верховного Суду

25 лютого 2022 року о 10:00 у приміщенні Верховного Суду за адресою: вул. Пилипа Орлика, 8 (Кловський палац) розпочнеться засідання Пленуму Верховного Суду.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Верховний Суд опублікував зведений огляд практики ЄСПЛ за 2021 рік"

Про це повідомляє пресслужба Верховного Суду.

Під час засідання судді заслухають інформацію про діяльність Верховного Суду, Великої Палати та апарату ВС. Також проєкт порядку денного передбачає розгляд питань щодо створення робочої групи зі стратегічного розвитку ВС та обрання суддів ВС до складу Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя.

Крім того, на засіданні планується розглянути питання про звернення до Конституційного Суду України з поданням щодо конституційності окремих положень законів України «Про Державний бюджет України на 2021 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень"», «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» та «Про державну службу».

Пряма трансляція засідання Пленуму на каналі Верховного Суду в Youtube.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати