14 лютого 2025, 14:40

180 000 електронних рапортів: хто у війську найактивніше користується Армія+

Пресслужба Міноборони

За пів року з моменту запуску застосунку Армія+ військові успішно подали 180 000 електронних рапортів, з яких 100 000 вже опрацювали в адміністративних службах їхніх частин. Про це повідомила пресслужба Міноборони.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


medium_sayt-nayefektyvnishi-viyska-9077703ea2

Читайте також: "Іноземні військові в українській армії проходитимуть перевірку на поліграфі: що відомо".

У Міноборони вказали, що рапорти стосувалися передусім оздоровлення та щорічної відпустки. Найбільшу кількість рапортів на частину обробили у Силах спеціальних операцій (ССО), Десантно-штурмових військах (ДШВ) та Державній спецслужбі транспорту (ДССТ). В середньому кожна з їхніх інтегрованих частин обробила таку кількість запитів:

  • ССО – 329, з них за минулий тиждень – 48 рапортів;
  • ДШВ – 304, з них за минулий тиждень – 50;
  • ДССТ – 257, з них за минулий тиждень – 46. 

Як зазначається, загалом з 8 серпня 2024 року в застосунку Армія+ авторизувалося понад 680 000 військовослужбовців.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати