08 листопада 2019, 14:44

18 грудня комісія оголосить результати конкурсу на посаду Голови НАЗК

НАЗК, Урядовий портал

Конкурсна комісія з відбору на посаду Голови Національного агентства з питань запобігання корупції (КК НАЗК) провела перше вступне засідання для обговорення процесу відбору на посаду голови НАЗК. За результатами засідання Комісія вирішила розпочати конкурс.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Представлено нового голову Держгеонадр".

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

"Важливо перезапустити роботу Національного агентства з питань запобігання корупції та до 18 грудня провести незалежні якісні вибори з обрання керівника національного органу боротьби з корупцією", - наголосив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукзазначає Урядовий портал. - "Уряд робить все від нього залежне, щоб перезавантажити роботу НАЗК. Ми будемо максимально швидко приймати рішення, обирати найбільш чесних, професійних, з гарною репутацією людей. У цьому дусі ми обрали Комісію, яка складається саме з таких людей, які здатні приймати незалежні рішення".

Серед основних етапів конкурсу:

  • подання заяв Комісії на участь у конкурсі до 19 листопада (всі заяви будуть опубліковані, що відкриває можливість для активної громадської участі у цьому процесі), спеціальна перевірка кандидатів, тестування, оцінювання професійних знань;
  • у грудні кращих кандидатів запросять на співбесіду;
  • 18 грудня Комісія оголосить результати конкурсу, а пізніше Уряд буде робити відповідні призначення.

Крім цього, відкритим голосуванням були обрані співголови комісії. Ними стали Катерина Риженко та Тільман Хоппе.

"Раді оголосити про початок відбору нового голови НАЗК. Це стане відправною точкою для повного перезавантаження Агентства. Комісія має на меті забезпечити справедливий та прозорий процес відбору на цю стратегічну посаду і сподівається, що новий голова втілить зміни, необхідні для успішного продовження антикорупційної реформи в Україні", - прокоментувала співголова конкурсної комісії Катерина Риженко.

Нагадаємо, у Мін’юсті планують скоротити розгляд найскладніших рейдерських кейсів до 24 годин.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати