16 травня 2022, 15:11

16 травня відновить роботу електронна система оплати проїзду у громадському транспорті Києва

Пресслужба Київради

Київрада прийняла рішення про відновлення електронної оплати проїзду в міському пасажирському транспорті. Рішення набирає чинності з 16 травня 2022 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "З 1 травня змінено умови виплат для внутрішньо переміщених осіб"

Місто зробило проїзд у метро та наземному громадському транспорті безкоштовним із 24 лютого 2022 року, аби забезпечити евакуацію мешканців із Києва. 

Поїздки на транспортних картах були збережені, а QR-квитки — «заморожені».

Від сьогодні міський застосунок «Київ Цифровий» відновлює сервіси QR-квитків і транспортних карт, щоб користувачі могли придбати поїздки заздалегідь.

Користувачі, які мали поїздки на транспортних картах, зможуть знов переглянути їх у застосунку. Якщо з 24 лютого карту валідували у транспорті, поїздки у рідкісних випадках могли помилково списатися. Вони автоматично повернуться на карти протягом місяця.

Користувачі, які мали проїзні на березень, 16 травня автоматично отримають проїзні на червень у застосунку.

Користувачі, які станом на 24 лютого мали дійсні QR-квитки, отримають нові квитки в застосунку. Термін дії квитків повністю відновиться — на 15 днів. Як і раніше, QR-квитками у застосунку можна ділитися з друзями або родичами.

«Ми повинні відновлювати повноцінну роботу громадського транспорту, який працював в обмеженому режимі та був ці місяці безкоштовним. Потрібно платити зарплати транспортникам, забезпечувати підприємства пальним, матеріалами, електроенергією. Це великі кошти. Тому ми вимушені відновити оплату за проїзд. – Електронну оплату транспортними картками, через платіжні додатки та мобільний додаток «Київ Цифровий», – сказав Віталій Кличко.

Мер Києва також зазначив, що з понеділка, 16 травня, міська влада подовжує роботу громадського транспорту. Зокрема, метро працюватиме з 06:00 до 22:00. Наземний громадський транспорт – з 06:00 до 22:30.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати