03 квітня 2024, 14:56

Вже 6 квітня відбудеться черговий благодійний турнір зі швидких шахів: деталі

Юристів та представників банківських установ запрошують на черговий Благодійний турнір зі швидких шахів, який відбудеться 6 квітня 2024 року у м. Київ.

До участі у турнірі запрошуються юристи: адвокати, приватні практики, судді, нотаріуси, виконавці, арбітражні керуючі, співробітники юридичних компаній, держаних органів, установ тощо. Представники банківських установ: сфера права, економіки, фінансів, менеджменту, сфера інформації та технологій.

Учасники будуть поділені на групи. Група А – учасники з рейтингом вище 1900 (ФШУ, FIDE). Група Б – учасники з рейтингом до 1900 та учасники без рейтингу.

Система проведення: змагання будуть проводитись за швейцарською системою у 7 турів. Контроль часу: швидкі шахи – 10 хвилин на партію з додаванням 5 секунд за кожний зроблений хід, починаючи з першого. У випадку рівності додаткових показників 1, 2 і 3 місця учасники грають контрольні матчі – 10 хвилин партія з додаванням 5 секунд.

Обов’язкова попередня реєстрація: shahist2021@ukr.net

Турнір передбачає мінімальний благодійний внесок за участь у розмірі 500 грн, який сплачується на спеціальний рахунок Нацбанку на підтримку ЗСУ.

Учасники мають зазначити ПІБ, посаду, підтвердження наявності юридичної освіти для юристів, для представників банківської сфери – підтвердження наявності вищої освіти у сфері права, економіки, фінансів, менеджменту, сфері інформації та технологій; вказати контактний телефон та надіслати підтвердження сплати внеску за участь у турнірі.

У разі виникнення питань звертайтесь  за телефоном: (097) 793 8210, Лариса Ільчук.
Організатори: Міністерство юстиції України, Ukrainian Chess Federation,  Шахіст - Шаховий клуб.

Генеральний партнер: Незалежна асоціація банків України

Партнери: Відділення Нотаріальної палати України в місті Києві, Приватний нотаріус Микола Федаш.

Інформаційні партнери: Юридична газета, Loйер, Ukrainian Bar Association, Асоціація адвокатів України (ААУ) / Ukrainian Advocates' Association (UAA), European Business Association, International Financial Club "Bankir".

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати