20 липня 2020, 17:32

Комітет забезпечення доступності при Мінрегіоні продовжить свою роботу

Урядовий портал

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов зустрівся з Уповноваженим Президента України з прав людей з інвалідністю Валерієм Сушкевичем щодо подальшої роботи Комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при Мінрегіоні.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АМКУ затвердив рекомендації із застосування тесту гіпотетичного монополіста".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Міністр запевнив, що роботу Комітету не планується припиняти, а навпаки "пришвидшуємо, оновлюємо і приводимо у відповідність до чинного законодавства. Комітет діє з 2006 р. і за цей час відбулись певні зміни в законодавстві. Отже, зараз маємо всі документи щодо діяльності Комітету привести у відповідність до чинного законодавства".

Також він запропонував долучити до роботи групи з моніторингу реалізації проектів "Великого будівництва" представників громадськості, які зможуть фахово оцінити дотримання вимог доступності. "В Україні будівельні норми щодо доступності ніхто не скасовував. Усі будівлі та необхідна інфраструктура повинні мати елементи доступності. Особлива увага має бути приділена будівництву медичних та освітніх закладів", - наголосив пан Чернишов.

Нагадаємо, за 6 місяців вантажопереробка морських портів зросла майже на 10%.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати