09 жовтня 2020, 18:22

Кабінет Міністрів затвердив склад Ради громадського контролю при НСЗУ

Прес-служба КМУ

На засіданні Кабінету Міністрів України - у п’ятницю, 9 жовтня - затверджено склад Ради громадського контролю при Національній службі здоров’я.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У 2021 році повноваження зі встановлення тарифів перейдуть від НКРЕКП до місцевих органів влади"

Про це повідомляє прес-служба КМУ.

Рада покликана забезпечити громадський контроль за діяльністю Служби та представлятиме інтереси пацієнтів.

Громадську раду при НСЗУ створено на засадах відкритого та прозорого конкурсу. До її складу увійшли 15 осіб. Це - представники громадських об’єднань, статутна діяльність яких пов’язана із задоволенням та захистом прав і свобод пацієнтів, із сприянням розвитку медицини, наданням медичних послуг, обігом лікарських засобів та іншими суспільними відносинами щодо надання медичних послуг.

Зокрема, ГО "Школа успішного медичного менеджера - ШУММ", Асоціація батьків передчасно народжених дітей "Ранні пташки", Української асоціації дітей, хворих на ювенільний ревматоїдний артрит ВГО "Радість руху", Аптечна професійна асоціація України - АПАУ, ГО "Institute of Analysis and Advocacy" та інші. Докладніше зі складом Ради можна ознайомитись тут

Очільник Національної служби здоров’я України Андрій Віленський: “Національна служба здоров’я працює в інтересах пацієнта. В основі ПМГ покладено принцип універсального охоплення медичними послугами. Це означає, що всі громадяни або особи, прирівняні до них, незалежно від віку,політичних, релігійних та інших переконань, статі, соціального походження та зареєстрованого місця проживання, повинні мати рівний доступ до якісної медичної допомоги.

Наше завдання на 2021 рік – розвиток та удосконалення існуючих пакетів медичних послуг за Програмою медичних гарантій. Сподіваюся, що співпраця Громадської ради та НСЗУ буде плідною та ефективною задля інтересів пацієнтів”.

Нагадаємо, Кіберзахист в Україні посилять.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати