24 вересня 2013, 14:14

Використання неліцензійного програмного забезпечення – це завжди порушення авторського права

Відповідальність і способи її мінімізації

Опубліковано в №39 (381)

Тетяна Мельник «FOX, ЮФ» Юрист

Однією з найважливіших складових сучасного життя є комп’ютер. Під час роботи на комп’ютері обов’язково використовується різноманітне програмне забезпечення, таке як: операційні системи, офісні, бухгалтерські, юридичні та інші необхідні для роботи програми.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


На сьогодні практично вся важлива інформація, яка використовується в роботі та повсякденному житті, зберігається в комп’ютері. Та усвідомлення цього приходить лише тоді, коли через використання неліцензійного програмного забезпечення комп’ютер «дає збій», і вся інформація втрачається.

Але це не найголовніша проблема, що виникає через використання неліцензійного програмного забезпечення. У цій статті розглянемо питання відповідальності за використання неліцензійного програмного забезпечення як порушення авторського права та підстави настання відповідальності. Ця проблема неодноразово розглядалася в різноманітних засобах масової інформації, але, як показує практика, залишається досить актуальною в сучасному житті.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати