08 січня 2020, 11:44

ТОП-10 найбільш незвичайних винаходів та корисних моделей, що отримали реєстрацію в Україні

(за версією доктора Данила Бенатова – партнера патентного бюро «Др. Еміл Бенатов та Партнери»)

Опубліковано в Вибір клієнта 2019. Топ-100 найкращих юристів України

Данило Бенатов
Данило Бенатов патентний повірений Украї­ни, партнер Бюро «Др. Еміл Бенатов та Партнери», доктор філософії у галузі технічних наук

10. ВІЧНИЙ ДВИГУН ЧВЛ (деклараційний патент на винахід №65706A від 15.04.2004 р.).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Вічний двигун складається з однієї або двох розмежованих герметичних камер змінного об’єму, сполучених між собою кільцевим трубопроводом. Камери кріпляться на фундаменті. В кільцевий трубопровід вмонтована засувка та установка для видобутку й одержання електроенергії, що з’єднана з трансформаторною підстанцією.

9. РЕЗОНАНСНИЙ БІОЕНЕРГО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ СТАБІЛІЗАТОР (патент на корисну модель №40798 від 27.04.2009 р.).

Резонансний біоенерго-інформаційний стабілізатор містить елементи спіралеподібної форми, виконані за зліпком вушної раковини людини та з’єднані між собою за допомогою піраміди таким чином, що утворюють замкнені спіралі.

Примітка: одним із власників патенту є загадкова особистість – Фортуна Г’йорій Вурдалакович з міста Дніпро.

8. УНІТАЗ З УЛЬТРАФІОЛЕТОВИМ ПІДСВІЧУВАННЯМ ДЛЯ ЗАГАРУ СІДНИЦЬ (патент на корисну модель №29633 від 25.01.2008 р.).

Унітаз з підсвічуванням містить резервуар для води з кришкою, клавішу для спускання води, кришку, сидіння на унітазі, що складається із сидіння, приймальної чаші та корпусу. Приймальна чаша і корпус обладнані лампами випромінювання в дальній інфрачервоній області спектра. Сидіння, приймальна чаша і корпус унітаза виготовлені у вигляді єдиної суцільної цілісної (без будь-яких отворів) конструкції. Резервуар для води, кришка, сидіння, приймальна чаша і корпус унітаза виготовлені з прозорого матеріалу. Лампи випромінювання оснащені гумовими або іншими присосами будь-якої відомої конструкції, що огинають лампу з патроном, для закріплення ламп випромінювання у будь-якому місці на зовнішньому боці приймальної чаші унітаза.

7. САКРАЛЬНА ОЛІЯ (патент на корисну модель №16881 від 15.08.2006 р.).

Сакральна олія використовується в медицині, психології та парапсихології. Вона може застосовуватися з метою гармонізації психоемоційного, функціонального та фізіологічного стану, лікування функціональних розладів органів і систем, подолання кризових ситуацій, покращення самопочуття, усунення негативних впливів навколишнього середовища, пробудження духовності.

6. МОДЕЛЬ «ГАРМОНІЇ ЛУКА І ЛІРИ» ГЕРАКЛІТА (патент на корисну модель №96438 від 10.02.2015 р.).

Модель для демонстрації процесів трансформації філософських категорій та понять, що містить основу, яка відрізняється тим, що виконана у вигляді чотирикутника, утвореного чотирма стрижнями, послідовно кінематично з’єднаних між собою за допомогою шарнірів, які виконують функцію носіїв інформації.

5. СПОСІБ УСУНЕННЯ БУРЧАННЯ В ЖИВОТІ У ПАЦІЄНТІВ З АЛКОГОЛЬНОЮ ПИВНОЮ ЗАЛЕЖНІСТЮ У СТАДІЇ РЕМІСІЇ (патент на корисну модель №100007 від 10.07.2015 р.).

Спосіб лікування бурчання в животі у пацієнтів з алкогольною пивною залежністю у стадії ремісії шляхом проведення ксенотерапії, психотерапії та фармако-рефлексотерапії з введенням 1% розчину нікотинової кислотив біологічно активні точки. Розчин нікотинової кислоти вводять у кількості 0,01-0,05 мл послідовно в біологічно активні точки впливу Р9, GI13, G17, Е20, Е22, Е25, Е36, Е37, Е43, RP3, Rp5, RP6, RP7, V22, V23, V32, V47, V53, R19, F13, J8, J10, J11.

4. СПОСІБ ВНУТРІШНЬОМІСЬКИХ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ЗАЛІЗНИЧНИМ ТРАНСПОРТОМ «МІСЬКА ЕЛЕКТРИЧКА» (патент на корисну модель №66794 від 10.01.2012 р.).

Спосіб внутрішньоміських пасажирських перевезень залізничним транспортом, коли використовують залізничний вузол міста з системою управління, магістральними коліями, станціями, зупиночними платформами та електропоїздами, полягає в тому, що рух електропоїздів здійснюється по замкнутому транспортному кільцю. Синхронізація проїзду електропоїздів відбувається шляхом подачі керуючого сигналу з пульта системи управління на стрілочні переводи. Контроль та управління рухом електропоїздів здійснюють з використанням сервера з мікропроцесорною системою контролю «КАСКАД», який з’єднують з лінійними пунктами контролю на кожній станції.

3. ГОРІЛКА ОСОБЛИВА «ФОРМУЛА КОХАННЯ» (патент на винахід №38742 від 15.06.2004 р.).

Горілка особлива містить водно-спиртову суміш, ароматний спирт меліси (0,1-0,3 об. %) та ароматний спирт меду натурального (0,03-0,07 об. %).

2. СПОСІБ ВИРОБНИЦТВА ЦУКЕРОК «КИЇВ ВЕЧІРНІЙ» (деклараційний патент на винахід №31805A від 15.12.2000 р.).

Спосіб передбачає змішування цукрової пудри, какао продуктів, сухого продукту з молока, вальцювання суміші, введення в суміш напівфабрикату смажених подрібнених ядер горіха, використання у рецептурі здобрюючих смакових компонентів, темперування, охолодження цукеркової маси, формування корпусів цукерок колоподібної форми, оздоблення корпусів цукерок смаженими ядрами горіхів, покриття корпусу цукерок шоколадною глазур’ю, охолодження та загортку. Після вальцювання до суміші напівфабрикату додатково додають кокосове масло при масовому співвідношенні какао масла, кокосового масла і суміші напівфабрикату (0,9-1,1):(1,2-1,4):(9,1-9,3) відповідно.

1. КОСМІЧНИЙ КОРАБЕЛЬ «NAWAHA» (патент на корисну модель №60323 від 10.06.2011 р.).

Космічний корабель «Nawaha» містить чотири пневмовакуумні двигуни з гвинтами у верхній частині корабля та чотири пневмовакуумні двигуни з потужністю, яка є вдвічі меншою, ніж у нижній частині корабля, пневмовакуумну електричну станцію, гальмівний та спрямовуючі відкрилки, а також три з’єднані гіперболоїдні кораблі (літаючі гіперболоїдні дирижаблі), середній з яких удвічі більший за розмірами від інших, та шість стаціонарних опор.

За інформацією пошукової системи ДП «УКРПАТЕНТ»

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати